وان‌پلاس تصویری از ساعت هوشمند نورد واچ منتشر کرد
وان‌پلاس تصویری از ساعت هوشمند نورد واچ منتشر کرد

وان‌پلاس تصویری از ساعت هوشمند نورد واچ منتشر کرد

شعبه‌ی هندوستان وان‌پلاس به‌تازگی تصویری از ساعت هوشمند مورد انتظار این شرکت یعنی نورد واچ منتشر کرده که این یعنی به رونمایی از این محصول نزدیک شده‌ایم.

مدت‌هاست که می‌شنویم وان‌پلاس می‌خواهد از یک ساعت هوشمند با نام نورد واچ رونمایی کند. همانطور که از نامش پیداست، این ساعت هوشمند مورد انتظار در دسته‌ی محصولات اقتصادی قرار خواهد گرفت. این شرکت چینی در سال ۲۰۲۰ بود که برند نورد را به مجموعه محصولات خود اضافه کرد که شامل محصولات میان‌رده و اقتصادی می‌شوند. وان‌پلاس نورد هم دقیقا در دسته‌ی همین محصولات قرار می‌گیرد.

این ساعت هوشمند طبق تصویری که شعبه‌ی رسمی خود وان‌پلاس منتشر کرده، نمایشگری مربعی شکل خواهد داشت. بدنه‌ی نورد واچ اندکی انحنا دارد و یک کلید سخت‌افزاری هم روی فریم آن قرار گرفته است. از تصویر منتشر شده پیداست که بند این ساعت از جنس سیلیکون و بسیار ساده خواهد بود. مشخص نیست این ساعت در چه رنگ‌هایی در دسترس قرار خواهد گرفت اما با توجه به تصویر زیر می‌توان گفت یک نسخه از آن خاکستری و بند آن هم مشکی خواهد بود.

 

  • وان‌پلاس تصویری از ساعت هوشمند نورد واچ منتشر کرد

وان‌پلاس تصویری از ساعت هوشمند نورد واچ منتشر کرد 

 

اگرچه تمام شایعات و خبرهای کنونی حاکی از آنند که نماینده‌ی مورد انتظار وان‌پلاس یک ساعت هوشمند خواهد بود، اما این احتمال وجود دارد که این شرکت محصول یادشده را در قالب ساعت هوشمند اما با قابلیت‌های یک مچ‌بند راهی بازار کند. ساعت هوشمند کنونی این شرکت چینی یعنی وان‌پلاس واچ هم قابلیت هوشمند خاصی مشابه ساعت‌های مطرح بازار ندارد اما با این حال وان‌پلاس آن را «اسمارت‌واچ» یا همان ساعت هوشمند خطاب می‌کند. بنابراین این احتمال وجود دارد که شرایط مشابهی را با نورد واچ هم شاهد باشیم. با این تفاوت که چون این محصول از سری نورد است، قیمت به مراتب پایین‌تری خواهد داشت.

اطلاعات بیشتری از این محصول در دسترس نیست، چرا که در تصویر یادشده هم فقط عبارت «Coming Soon» (به‌زودی) نوشته شده است. حال باید منتظر ماند و دید طی چند هفته‌ی آتی چه خبرهای بیشتری از این ساعت هوشمند منتشر خواهد شد. طبق شنیده‌ها، رونمایی از این ساعت باید اوایل اکتبر (اواسط مهر ماه) یا اواخر همین ماه (اوایل مهر) اتفاق بیفتد. موضوعی که البته هنوز تأیید نشده است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *